News

2017 Yaz Dönemi Ürdünde Arapça Eğitim Paketi-Sakın Kaçırmayın

İçindekiler

2 Temmuz- 6 Ağustos  -3 Eylül  tarihleri arasında Ürdün’de yıllardır arapça eğitim faaliyetleri gerçekleştiren profesyönel dil merkezleri ile beraber gerçekleştirilecek olan eğitim ve gezi programıdır.

Paket Ücretleri:

1 AYLIK : 950 Dolar
2 AYLIK : 1350 Dolar
3 AYLIK : 1900 Dolar

PROGRAM İÇERİĞİ

1- Haftada 5 gün ,her gün 4 saat, Yazma, Okuma,Dinleme ve  Konuşma , dersleri özel olarak seçilmiş hocalar tarafından verilecektir.

2-Derslerde sinevizyon ve bilgisayar gibi teknolojiden yararlanılarak verilecektir.

3-Her gün ders bitiminde bazı konuları anlamamış olanlara yeniden o konuları açıklamak için, öğrencilere ödevlerini hazırlamada , müzakere ve mütalaada yardımcı olacak bir hoca gözetiminde etüt sınıfları olacaktır.

4-Haftada 3 gün öğrencilerin belirleyeceği bir saatte arap bir hoca  arapça pratik amaçlı, 2 saatlik çay muhabbetine evleri ziyaret edecektir.

5-Bir Ölü Deniz ve Madaba gezisi yapılacaktır.

6-Arap aileye ile 1 gece misafir olma .

 7-Mefruş evlerde konaklama.(Kira,elektirik,su,tüp,kapıcı ücreti dahildir.)

8-Öğrenciler hava alanından karşılanacak araçlarla evlerine ulaştırılacaktır.(not:havaliman karşılması sadece 28-29-30 haziran tarihlerinde yapılıcaktır.)

9-Her hafta ders günlerinin sonuncusu olan perşembe günleri hafta içi işlenen derslerden birer sınav yapılacak, ve bu sınavlar kurs sonunda verilecek olan sertıfıkaya ayrıntılı bir biçimde aktarılacaktır.

10-Kurs sertifikası verilicektir.

11-Organizatörler bizzat gezilerde ziyaretlerde ve programın tatbiki esnasında öğrencilerle beraber olacak ve herhangi bir ihtiyaçları olduğunda ivedilikle karşılanacaktır.

Notlar:

1-Geziler esnasında giriş yapılan tarihi alanlar için öğrenciler hiçbir ücret ödemeyeceklerdir.

2-Yukarıda belirtilen noktalar haricinde öğrencinin harcamaları kendisine aittir(Uçak bileti, program harici yeme içme, alışveriş,konakladıkları evlere herhangi bir malzeme,telefon hattı vb…)

3-Program içeriğinde belirtilen hiçbir nokta için öğrenci ödeme yapmayacaktır, bütün program içeriği ve gezi içeriği olarak belirtilmiş harcamalar organizasyon ekibine yapılan  ödemeden karşılanacaktır.

4-Program için Ürdün’e gelip kayıt yaptırdıktan sonra peşin alınacaktır ve yapılan ödemeler hiçbir şekilde geri ödenmeyecektir.(Programda vadedilenlerden herhangi biri yapılmadığında ,karşılığı olan değeri geri alma hakkına sahibsiniz.)

5-Program ile alakası olmayan 3.şahıslar ile öğrencinin arasında ki şahsi sorunlar hiçbir şekilde programı ilgilendirmez.

6-Evliya Çelebi programı bir organizasyondur.Programın size sunduğu hizmetlerin içeriğinde (vaadler,mekanlar,çalışanlar,eşya,araç ve gereçler) kişisel tercihlerinize göre değişiklik için teklifte bulunamazsınız ve kendi fiiliniz ile değişiklik yapamazsınız.

7-Sevgili öğrenciler güvenlik açısından program ödemelerinizi ÜRDÜN’DE yetkili arkadaşlara yapıcaksınız.Türkiye’de  kimseye ödeme yapmayınız.

8-Programın disiplinine uyulması zorunludur,uyulmadığı takdirde ihraç edilebilir ve gerekli hukuki işlemler yapılabilir,bunu yapmak yasal hakkımızdır.

https://www.evliyacelebiprogrami.com/yaz-donemi-egitim-paketi

Related Posts

Komisyonda EYT’lileri Neler Bekliyor? Kısmi Emeklilik Ne Olur? Emin Yılmaz Cevapladı #haber #sondakika

Komisyonda EYT’lileri Neler Bekliyor? Kısmi Emeklilik Ne Olur? Emin Yılmaz Cevapladı #haber #sondakika #sondakika #haber Komisyonda EYT’lileri Neler Bekliyor? Kısmi Emeklilik Ne Olur? Emin Yılmaz Cevapladı #haber #sondakika

Veli Ağbaba’dan Staj Ve Çıraklık Tepkisi: ”İki Eli Yakasındadır…” #haber #sondakika

Veli Ağbaba’dan Staj Ve Çıraklık Tepkisi: ”İki Eli Yakasındadır…” #haber #sondakika #sondakika #haber Veli Ağbaba’dan Staj Ve Çıraklık Tepkisi: ”İki Eli Yakasındadır…” #haber #sondakika

Muhalefetin EYT’de Prim Tepkisi Komisyonda 5000 Olacak Mi? #haber #sondakika

Muhalefetin EYT’de Prim Tepkisi Komisyonda 5000 Olacak Mi? #haber #sondakika #sondakika #haber Muhalefetin EYT’de Prim Tepkisi Komisyonda 5000 Olacak Mi? #haber #sondakika

Karamollaoğlu O Kişi İçin Yüzde 99 Kazanır Dedi ‘Bay bay Kemal’ Mi? ‘Ben Kemal Geliyorum’ Mu? #haber #sondakika

Karamollaoğlu O Kişi İçin Yüzde 99 Kazanır Dedi ‘Bay bay Kemal’ Mi? ‘Ben Kemal Geliyorum’ Mu? #haber #sondakika #sondakika #haber Karamollaoğlu O Kişi İçin Yüzde 99 Kazanır Dedi ‘Bay bay Kemal’ Mi? ‘Ben Kemal Geliyorum’ Mu? #haber #sondakika

Meral Akşener’den EYT Çıkışı:”Şimdi onlara prim ödeme gün sayınız yetmiyor diyorsunuz…” shorts #haber #sondakika

Meral Akşener’den EYT Çıkışı:”Şimdi onlara prim ödeme gün sayınız yetmiyor diyorsunuz…” shorts #haber #sondakika #sondakika #haber Meral Akşener’den EYT Çıkışı:”Şimdi onlara prim ödeme gün sayınız yetmiyor diyorsunuz…” shorts #haber #sondakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ”Muhalefete yeni sloganı vereyim; bay bay Kemal” #haber #sondakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ”Muhalefete yeni sloganı vereyim; bay bay Kemal” #haber #sondakika #sondakika #haber Cumhurbaşkanı Erdoğan: ”Muhalefete yeni sloganı vereyim; bay bay Kemal” #haber #sondakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir